Historie firmy

Akciová společnost VPV Trading Ostrava, a.s. vznikla v září 1999 na základě předchozí dlouholeté spolupráce několika fyzických osob. Postupem času se společnost přerodila v rodinný podnik, což se nakonec ukázalo jako největší plus jejího fungování.

Společnost dlouhodobě podniká v oboru pronájem kanceláří a pronájem nebytových prostor. Součástí všech pronajímaných objektů jsou velká parkoviště s dostatečným počtem parkovacích stání, jak pro nájemníky, tak pro návštěvy, neboť se domníváme, že pro činnost našich nájemců je bezproblémová dostupnost jednou z hlavních priorit.

Jak plyne z výše uvedených skutečností, ceny za pronájem kanceláří, výrobních a skladovacích prostor, obecně řečeno veškerý pronájem nebytových prostor nezatěžují žádné zprostředkovatelské provize a vzhledem k servisu, poskytovanému našim nájemníkům, se pohybují na dolní hranici cen, obvyklých v příslušném místě. Našimi klienty v oblasti pronájem kanceláří a pronájem nebytových prostor jsou regionální firmy i mediálně známé společnosti s působností v celé republice, respektive v Evropské unii.

Od téhož roku provozujeme prostřednictvím dceřiné společnosti Hotel Rudolf s.r.o. hotel Rudolf v Havířově. Hotel poskytuje komfortní služby v oblasti ubytování, stravování, wellness a prodej destilátů Rudolf Jelínek na hlavní trase Ostrava - Havířov.
Přehled starších článků | Počet přečtení: 715x


Kontakt

VPV Trading Ostrava a.s.
Masná 1324/1,
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
IČ: 25845543,
DIČ: CZ25845543

Mobil: 603 234 320
E-mail: office@vpvtrading.cz

Další informace