Nabídka služeb

VPV Trading Ostrava a.s.

  • pronájmy nebytových prostor v centru Ostravy
  • nabízíme velké parkoviště s adresným stáním
  • výborná dostupnost v centru Ostravy
  • kvalitní servis a služby
  • spokojený nájemce je naší prioritou
 

VPV Stavební s.r.o.

Prostřednictvím 100% dceřiné společnosti VPV Stavební s.r.o. realizujeme nejen profesionální údržbu vlastních nemovitostí a nemovitostí v naší správě, ale také komplexní stavební činnost, především rekonstrukce budov. Z větší části se jedná o opravy a rekonstrukce průmyslových objektů nebo o přestavby, přístavby, nadstavby komerčních celků. V neposlední řadě stavíme rovněž jakékoliv novostavby na "zelené louce". Garantujeme odvedení poctivé, kvalitní práce zkušenými odborníky v rámci jednotlivých profesí v dohodnutém termínu a bezkonkurenční ceně.
 

Hotel Rudolf Havířov s.r.o.

Poskytujeme ubytování v Havířově, kde pod jednou střechou naleznete pohodlí, čistotu, vstřícný personál, chutnou kuchyni, relaxaci, nerušené zázemí pro pracovní aktivity i soukromé chvíle, pak je náš hotel tím pravým místem pro Vás.

Hotel Rudolf je situován do příměstské části plné zeleně, pouhých 5 min od hlavního vlakového nádraží Havířov. Výhodná poloha u hlavní trasy Ostrava – Havířov – Karviná – Polsko je ideální pro rychlý dosah těchto měst, polského pomezí i krásné oblasti Beskyd.

K ubytování nabízíme příjemně laděné pokoje typu Standard, Komfort nebo Apartmán s celkovou ubytovací kapacitou 69 hostů. Pokoje jsou připraveny rovněž pro handicapované hosty. Samozřejmostí je monitorované parkoviště i Wi-fi připojení.

Skvělý gastronomický zážitek, klid a pohodlí zaručujeme nejen v hotelové restauraci, ale také ve stylové kavárně či lobby baru s nonstop provozem.

Oblíbené wellness procedury k pohodové relaxaci poskytuje hotelový wellness club.

Firemní akce, školení, semináře, teambuildingy, ale také svatby, soukromé oslavy a setkání všeho druhu probíhají v Hotelu Rudolf vždy bez stresu a na úrovni. Za Vaší spokojeností stojí pečlivě proškolený personál, nadstandardní zázemí a technické vybavení.
 
Přehled starších článků | Počet přečtení: 846x


Kontakt

VPV Trading Ostrava a.s.
Masná 1324/1,
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
IČ: 25845543,
DIČ: CZ25845543

Mobil: 603 234 320
E-mail: office@vpvtrading.cz

Další informace